Nejsou to klasické kurzy. Jsou to setkání. Setkání lidí, kteří mají co říct a chtějí se na něco zeptat.

Tuto platformu jsme vytvořili proto, že máme co říct k tématu Apple a jeho využití k práci, ve firemním prostředí. Zjistili jsme, že lidí, které toto téma zajímá je stále více a více. Chceme proto pořádat tato online setkání, během kterých probereme více, než na klasických školeních a workshopech.

Kdo za projektem stojí.

Apple ve firemním prostředí. Tomu se věnujeme už několik let.

wefree

Poskytovatel IT služeb pro „Apple pozitivní firmy“. Staráme se nejen o bezproblémový chod koncových stanic, ale také o správu celého technického zázemí ve firmách. Firmy, které spravujeme, pracují v 90% na stanicích Mac, v rukou drží iPhone a iPad a jsou převážně z kreativního segmentu.

iSTYLE

Víc než desetileté zkušenosti na trhu, garance kvality služeb díky statusu Apple Premium Reseller a osobní přístup. To je B2B oddělení iSTYLE, které se stará o klienty a firmy z různých odvětví se společným zájmem – zefektivnit produktivitu a plnění jejich businessových cílů.

Vy se ptáte. My odpovídáme.

Co je tohle vlastně za formát, jak to celé bude probíhat a pro koho je to vhodné?

Vy se ptáte. My odpovídáme.

Tento formát jsme vymysleli na základě dotazů a požadavků od našich klientů. Jelikož se nám pravidelně opakují dotazy stejného typu, rozhodli jsme se o nich mluvit veřejně. Hledali jsme proto formát, který by vyhovoval nám, ale i účastníkům. Výsledkem jsou tato setkání s délkou trvání většinou do 1 hodiny. Nejedná se o klasické kurzy, školení a workshopy. Bereme to jako příjemné posezení s lidmi, které dané téma zajímá a ke kterému mají i co říct. Chceme si s účastníky vyměňovat názory, poznatky a informace, které jim pomůžou při jejich práci s Apple zařízeními. Tato setkání jsou vhodná pro všechny uživatele systémů a zařízení Apple, kteří se chtějí něco nového dozvědět nebo chtějí s ostatními sdílet své zkušenosti.

Záznam ke shlédnutí

Když nestihnu živé vysílání, bude někde uložen záznam k pozdějšímu shlédnutí?

Záznam ke shlédnutí

Pokud si zakoupíte místo na online setkání a z nějakého důvodu se nestihnete dostavit, hned druhý den po odvysílání živého streamu vám záznam zpřístupníme.

Poplatky a umístění

Záznamy k pozdějšímu zhlédnutí jsou zpoplatněny částkou 100 Kč / 1 záznam. Platnost zakoupeného záznamu je pak neomezená.

Záznam bude k dispozici po přihlášení, na stránce, kde bylo možné zakoupit vstupenku.

To jsme my

Kdo to je? Kdo za tímhle projektem stojí?

To jsme my

Projekt vznikl ve spolupráci iStyle CZ, s.r.o a wefree care, s.r.o. Obě firmy se na poli Apple technologií pohybují již několik let a mají zkušenosti s implementací a správou Apple produktů ve firemním prostředí.

Kontaktujte nás

Mám dotaz. Na koho se můžu obrátit?

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoliv otázky či dotazy, jednoduše nám napište na e-mail hello@applevpraxi.cz. Schránku pravidelně kontrolujeme a odpovídáme v co nejkratším možném čase.